Gabinet kosmetyczny HELIOS – Małgorzata Modrzejewska

Makijaż permanentny Bydgoszcz

W naszym Gabinecie Kosmetycznym „Helios” wykonujemy profesjonalny biotatuaż i makijaż permanentny w Bydgoszczy. Wybierając nasze usługi, mają Państwo pewność, że jest on wykonany fachowo przez osobę z odpowiednią do tego wiedzą oraz doświadczeniem.

Czym jest makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to specjalny typ makijażu, który jest alternatywą dla codziennego malowania się. Dzięki niemu można trwale poprawić swoją urodę – skorygować linię ust, powiększyć lub wypełnić je dowolnym kolorem dopasowanym do urody. Również makijaż permanentny jest wykorzystywany przy korekcie brwi i linii oczu. Kosmetyczka do brwi w Bydgoszczy – to właśnie u nas ją znajdziecie

Ile utrzymuje się makijaż permanentny?

Prawidłowo wykonany makijaż permanentny utrzymuje się przeciętnie od około 3 do 5 lat. Po tym czasie pigmenty zaczynają zanikać, dlatego w celu utrzymania efektu konieczne jest ponowne wykonanie zabiegu. Trwałość makijażu permanentnego zależy w szczególności od takich czynników jak: działanie układu odpornościowego, częstotliwości wystawiania nieosłoniętej skóry na promienie słoneczne i innych czynników wpływających na procesy odnowy komórek skóry, dlatego czas widoczności pigmentu jest kwestią osobniczą i u każdego odmienną. Brwi permanentne będą prezentować się idealnie u każdego!

Głównym celem makijażu permanentnego jest uwydatnienie urody zgodnie z życzeniami klienta oraz zamaskowanie drobnych niedoskonałości. Makijaż ten współgra z rysami twarzy, dlatego też nie rzuca się w oczy i wygląda naturalnie. W naszym Gabinecie zawsze dopasowujemy go dokładnie do potrzeb naszych klientów, ale także doradzamy, jaki będzie optymalnym rozwiązaniem, by przez lata prezentować się pięknie.

Brwi permanentne Bydgoszcz

Brwi permanentne to jeden z najchętniej wybieranych przez klientki zabiegów. Popularność tego zabiegu wynika przede wszystkim z faktu, iż codzienny makijaż brwi jest bardzo czasochłonny, a ewentualne zamaskowanie niedoskonałości brwi wymaga dużej wprawy. Brwi permanentne umożliwiają uwydatnienie naturalnych łuków brwiowych, poprawę kolorystyki brwi oraz zamaskowanie ewentualnych braków i asymetrii. Aby jednak makijaż spełniał swoją rolę, niezwykle ważne jest wykonanie całego zabiegu pod okiem specjalisty. Kosmetyczka do brwi – w Bydgoszczy znajdziesz ją u nas.

Brwi permanentne – na czym polega zabieg?

Wykonanie makijażu permanentnego polega na umieszczeniu pigmentów w skórze specjalnym urządzeniem na głębokości od 0,6 milimetra do 1,2 milimetra. W zabiegu stosowane są specjalne bezpieczne i atestowane barwniki, które gwarantują naturalny i długotrwały efekt. Początkowo pigment jest nieco ciemniejszy, ale po kilku dniach blednie o około 40–50% dając pożądany kolor wybrany przez klienta.

Makijaż permanentny brwi możemy wykonać jako indywidualny zabieg lub połączyć z makijażem permanentnym ust i górnej powieki. Makijaż na powiece górnej wizualnie zagęszcza rzęsy i sprawia, że nasze spojrzenie nabiera głębi. Kreska może być bardzo dyskretna i nie wykraczać poza linię rzęs lub stanowić element pełnego make-up’u.

Zalety makijażu permanentnego

Wśród najważniejszych atutów makijażu permanentnego znajdują się:

  • możliwość korekty lub usunięcia niedoskonałości skóry
  • wydobycie naturalnego piękna twarzy i jego podkreślenie
  • większe poczucie pewności siebie ze względu na piękniejszy wygląd
  • wygoda, ponieważ makijaż nie wymaga codziennego nakładania i zmywania

W Gabinecie Kosmetycznym „Helios” makijaż permanentny wykonuje kompetentna do tego kosmetyczka posiadająca ukończone szkolenie w Akademii Mikropigmentacji i ciągle doszkalająca się w tej dziedzinie, aby zapewniać Państwu piękny i długotrwały efekt, bazując na najnowocześniejszych technologiach w tej dziedzinie. Brwi permanentne wykonujemy sprawdzonymi metodami, korzystając z nowoczesnego wysokiej jakości sprzętu. To pozwala nam uzyskiwać naturalny i trwały efekt makijażu brwi. Makijaż permanentny brwi, jak również ust i oka polecamy przede wszystkim kobietom aktywnym sportowo – profesjonalnie wykonany makijaż zapewnia doskonały wygląd w każdej sytuacji – oraz paniom, którym na co dzień brakuje czasu żeby wykonywać pełen makijaż.

Do współpracy zapraszamy klientki z miasta Bydgoszcz i okolicy. Jesteśmy przekonani, że wykonane u nas brwi permanentne oraz makijaż okolic oka i ust sprostają Państwa oczekiwaniom i wpłyną dodatnio na jakość Waszego życia.

Ile kosztuje makijaż permanentny?

Ceny wykonania makijażu permanentnego:

KonsultacjaBezpłatna
Brwi600zł
Usta600zł
Kreska dolna375zł
Kreska górna500zł
Biotatuażod 200zł

makijaż permanentny Bydgoszcz

brwi permanentne bydgoszcz

Zapraszamy!