Opalanie natryskowe

opalanie natryskowe bydgoszczOpalanie natryskowe nazywane również AirbrushTanning to jedna z bezpiecznych metod opalania. Dzięki niej uzyskujemy efekt zdrowo wyglądającej opalenizny bez ekspozycji skóry na szkodliwe oddziaływanie promieniowania UV. Metoda opalania natryskowego bazuje na specjalistycznych preparatach koloryzujących, które obok właściwości pigmentacyjnych dodatkowo nawilżają i odżywiają skórę.

Wskazania przed zabiegiem

Przed zabiegiem opalania natryskowego należy wykonać peeling (najpóźniej na dobę przed umówionym terminem zabiegu). Bezpośrednio przed zabiegiem nie powinno się nawilżać ciała. Przed samą wizytą nie powinno się używać perfum czy antyperspirantu. W przypadku aplikacji mgiełki na twarz, bezpośrednio przed zabiegiem nie powinno się stosować kremu, ani podkładu.

Wskazania po zabiegu

W celu zachowania efektu opalenizny przez jak najdłuższy czas bezpośrednio po zabiegu nie zaleca się kąpieli – prysznic z umyciem ciała delikatnym mydłem lub płynem jest wskazany dopiero po 6 - 8 godzinach po zabiegu. Po opalaniu natryskowym należy unikać sauny, jacuzzi oraz kąpieli w chlorowanej wodzie. Niewskazane jest mycie ciała szorstką gąbką, ani peelingi. Zaleca się także regularne nawilżanie skóry.

Opalanie natryskowe Bydgoszcz

W Gabinecie Kosmetycznym „Helios” oferujemy opalanie natryskowe z użyciem preparatów wysokiej jakości. Dzięki temu uzyskany w naszej kabinie do opalania efekt utrzymuje się jeszcze dłużej, a skóra po zabiegu jest doskonale nawilżona i odżywiona.

Opalanie natryskowe jest bardzo bezpieczne. Z zalet tej metody poprawy kolorystyki skóry i samopoczucia bez obaw mogą korzystać również przyszłe mamy. Stosowany przez nas preparat nie wywołuje alergii, ani podrażnień. W jego składzie nie znajdziecie Państwo alkoholu, ani parabenów. Głównym składnikiem mgiełki opalającej jest dihydroksyaceton.

Klientów z terenu miasta Bydgoszcz i okolicy zainteresowanych skorzystaniem z zabiegu opalania natryskowego zachęcamy do kontaktu. Dysponujemy nowoczesną wygodną wentylowaną kabiną do opalania, dzięki której zabieg przeprowadzamy w komfortowych warunkach.

W naszym gabinecie wykonujemy również makijaż permanentny oraz liczne zabiegi na twarz