makijaz-permanentny-oczu

Nawet najszybszy i delikatny codzienny makijaż może być czasochłonny – każdego dnia tracimy minimum 15 minut na to, by wyglądać pięknie. Sposobem na oszczędność czasu, jak i wspaniały i piękny wygląd przez cały czas jest makijaż permanentny. Kto będzie wyglądał w nim olśniewająco?

Makijaż to nie tylko mocne cienie i szminka, ale przede wszystkim delikatne podkreślenie swoich walorów i lekka korekta kształtu brwi czy oczu. Choć nie są one czasochłonne, wymagają od nas cierpliwości i przede wszystkim czasu, którego czasem brakuje. Zamiast eyelinera, który na stałe zagościł w naszej podręcznej kosmetyczce, warto skorzystać z opcji makijażu permanentnego.

Makijaż permanentny – dla kogo?

Makijaż permanentny to nic innego, jak tatuaż, który może podkreślić kształt oczu idealną kreską dekoracyjną, jak i zagęścić brwi. To dzięki niemu wyglądamy perfekcyjnie przez cały czas – nawet tuż po porannym przebudzeniu! To idealne rozwiązanie dla każdej kobiety, która chce powiększyć oko, albo ma problemy z klasyczną kreską wykonywaną przy pomocy eyelinera.

Makijaż permanentny powinien być wykonany w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. To właśnie tam należy wybrać rodzaj i kształt kreski, która będzie zdobić górną powiekę. To bardzo ważne, bowiem tak, jak i w przypadku tatuażu, makijaż na powiekach jest bardzo trwały i nie da się go usunąć bez zabiegu laserowego.

Jak dobrać makijaż permanentny?

Makijaż oczu jest najpopularniejszym rodzajem makijażu permanentnego. Kreska w linii rzęs dodaje uroku każdej kobiecie bez względu na wiek. Podkreśla wyrazistość oczu, długość rzęs, ale też i optycznie powiększa całą linię oka. Kreska permanentna sprawia, że domowe zabiegi upiększające mogą się ograniczyć jedynie do nałożenia ulubionej szminki i pociągnięcia rzęs tuszem.

Kreski na powiekach dobierane są indywidualnie do każdej klientki – specjalistka, która odpowiada za cały zabieg wyjaśni, który rodzaj kreski idealnie będzie współgrał tak i z kształtem oczu, jak i reszty twarzy dzięki czemu efekt zabiegu będzie wspaniały!

Makijaż powiek w formie tatuażu należy od czasu do czasu powtarzać – tusz, który jest też narażony na światło, z czasem blaknie. Może się też zdarzyć, że z jednej strony będzie ciemniejszy, a z drugiej jaśniejszy – to również naturalne, a wpływ na to może mieć stosowanie różnych kosmetyków, jak i codzienna pielęgnacja skóry.

Dla kogo jest makijaż permanentny? Dla każdego, kto ceni sobie delikatne piękno przez całą dobę oraz wie, że każda, nawet jedna zaoszczędzona minuta czasu dziennie wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie!

-->